Novinka Reduced price!
Lesné Jeleň Cupcake Obaly Vianočné dekorácie Xmas Party Dekor Vianočné Cupcake držiteľov

Lesné Jeleň Cupcake Obaly Vianočné dekorácie Xmas Party Dekor Vianočné Cupcake držiteľov

€2.93

Nový produkt

Skladom

Štítky: cirkus oblečenie, dinosaur king hračka, lesné zviera knihy, lesné zvieratá značky, lesné zviera vody, logo nechtov, 3d tlač oblek, britský lesné zvieratá, drevené lesné zvieratá, lesné zvieratá psy.

Lesné Jeleň Cupcake Obaly Vianočné dekorácie Xmas Party Dekor Vianočné Cupcake držiteľov údaje o predmete Materiály Papier,karty,špáradlo

vňaťou:4-6typ

package:12pcs mulčovače+12wrappers

Cupcake(y) nie je v cene, používané len na ilustráciu

Teplé Tip: 1.Táto strana dodanie nastaviť a aktivity by mali byť použité iba s dozoru dospelej osoby, malé kúsky, nemali by byť požití. 2.Milí kupujúci, a to z Dôvodu svetelný efekt, monitora jas, ručné meranie a podobne, môžu tam byť nejaké nepatrné rozdiely vo farbe a veľkosti medzi fotografiu a aktuálnej položky.Úprimne dúfam, že rozumiete!Ďakujeme!

Spätná väzba

1. Prosím, nechajte 5-hviezdičkový spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, budeme radi, (Položka, ako je Popísané 5 hviezd, Komunikácia 5 hviezd, dodacia lehota 5-stars). 2. Ak výrobky, ktoré ste dostali bola poškodená alebo nesprávne štýly, prosím, nenechávajte žiadne negatívne ohlasy prvý, láskavo kontaktujte nás,budeme sa s tým vyrovnať a vypracovať najlepšie riešenia, Vaša satisfication je naším pohybu robiť lepšie.

Súbor Typ áno
materiál Lepenky
Príležitosti Vianoce
Balenie 12pcs vňaťou+12pcs prebalu

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty