Novinka Reduced price!
100/200W Šperky Laserové Zváracie zariadenie 1064nm Ploche Šperky Laser Miesto Zvárač pre Zlato Podiel Medi Kovové 24 Hodín prevádzky

100/200W Šperky Laserové Zváracie zariadenie 1064nm Ploche Šperky Laser Miesto Zvárač pre Zlato Podiel Medi Kovové 24 Hodín prevádzky

€1 330.30

Nový produkt

Skladom

Štítky: tabuľka miesto zvárač, yag laser, zvárač, zlaté šperky zváranie, weld, šperky machin, laserové zváranie, laserové zváranie stroj, 30w vlákniny laserové značenie stroj, laserové spájkovanie, galvo skener.

100/200W Šperky Laserové Zváracie zariadenie 1064nm Ploche Šperky Laser Miesto Zvárač pre Zlato Podiel Medi Kovové 24 Hodín prevádzky

Poznámka:

Všetky stroje máme ponuku FOB ShangHai cenu,Takže presné dodávky poplatok, ktorý sa vzťahuje na všetky náklady, ktoré majú byť dodané do všetkých častí sveta nemôžu byť uvedené, pretože laserové stroje' s nadváhou a nadrozmerná.Ak máte záujem o tovar, kontaktujte nás prosím.Položka bude nikdy byť zaslané ak objednávku svojvoľne bez akejkoľvek komunikácie.

Funkcie

1.Energie, šírka impulzu, frekvencia a svetlo veľkosť bodu môže byť upravená vo veľkom rozsahu realizovať rôzne zváracie účinky.Parametre sú upravené na páčku v tesnenie dutiny, ktorá je jednoduchá a veľmi účinná.

2.Keramické konvergujúci dutiny je dovezené z Británie.Šperky laser zvárač je odolná voči korózii a vysokým teplotám, a má 8-10 rokov životnosti.Život xenónové svetlo je viac ako 8 miliónov krát.

3.Použitie najmodernejších svetlo tienenie systém na odstránenie podráždenie očí tým, že svetlo počas pracovných.

4.Možnosť pracovať pre 24 hodín nepretržite; stabilný výkon; bez údržby v 10 000 hodín

5.Ľudské-na základe návrhu sa zhodujú s ergonómia, vyhnúť sa únava po dlhom čase v práci.

Výhody

1. Vysokovýkonný laser napájanie, takže jeden pulz vysoký výkon, nízka spotreba energie a nie je horúco, keď zváranie.

2.Nie je potrebné vyplniť na spájkovanie, zváranie rýchlo,mieste, rozdelené rovnomerne,obrobkov deformácia je malý, krásny vzhľad.

3. Keramické laser dutiny dovezené z medzinárodne najznámejších výrobcov na zabezpečenie stroj je kvalitný a vysoký výkon.

4. Jedinečný YAG crystal chladenie metóda zlepšiť kvalitu lúča a xenónové svetlo životnosť, zníženie využívania nákladov.

Aplikácia

Šperky laser zvárač široko používané v leteckej dopravy, leteckého, športové výrobky, šperky, golf hlavu, medicínskych nástrojov, zliatiny titánu protézy, zariadenia, elektronika, stroje, automobilový, atď., najmä pre dierovacích zlaté a strieborné šperky, bodové zváranie, opravy, intarzia a zváranie pazúr.

Výkon (W) 30w
Záruka 2 rokov
Moc 5kw/7kw
Aplikácia leteckej dopravy, leteckého, športové výrobky,
Jeden Impulz Energie 80J/120J
Chladiaci Systém Vodné chladenie(Vnútorný Chladiaci Systém)
Certifikácia CE, ISO, FDA
MENOVITÉ NAPÄTIE 220v
Max. Výstupný Výkon 5kw/7kw
Hlavná Mieste Priemer 0,2 mm-2.0 mm
Použitie Celý deň
Šírka Impulzu 0.1-20ms
Stav Úplne Nové
Vlnová dĺžka 1064nm
Aplikácie 2 šperky, golf hlavu
Číslo Modelu Šperky Laserové Zváracie Zariadenie
Dĺžka Impulzu 1-5ms
Rozmery 840x450x500mm
Po Predaji Služby Inžinieri k dispozícii služba strojov zahraničí
Max. špičkový výkon ≤4.5 KW
Svetlo-zhromažďovanie Dutiny UK Keramické Dutiny

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty